Wyjaśnienie sytuacji Marcina Wrzoska po Fame MMA 12. Nie został wyrzucony z KSW.

Medialna burza wokół wyrzucenia Marcina Wrzoska z KSW skłoniła mnie do napisania jasnego wyjaśnienia sytuacji. Marcin Wrzosek nie został wyrzucony ani zwolniony z KSW. Został zawieszony.

W prawdzie Szef KSW Marcin Kawulski napisał, że Wrzosek jest zawieszony w KSW. Wyraźnie też daje szansę zawodnikowi i to według właściciela KSW od Marcina Wrzoska zależy czy dalej zostanie w organizacji. Na końcu artykułu znajdziecie osadzony wpis Kawulskiego gdzie wszystko jest wyjaśnione.

Skąd to zamieszanie?

W obecnej erze fake newsów, nabijania wyświetleń i robienia pieniędzy na newsach każdy chce zarobić jak najwięcej i nazywa artykuły bardzo mocno clickbaitowo żeby wyjść na swoim tekście jak najlepiej. Tubeinfo.pl stara się przedstawić sprawy jak najbardziej rzeczowo.

Cała sprawa swój początek miała na jednym z wywiadów gdzie Maciej Kawulski powiedział, że w jego organizacji nie ma miejsca dla zawodników którzy przegrywają z amatorami. Marcin Wrzosek przegrał w formule bokserskiej z amatorem Don Kasjo. Cała sytuacje tłumaczymy w tym artykule: Marcin Wrzosek zawieszony w KSW po przegranej na Fame MMA 12.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook