Szef KSW chciałby zobaczyć Don Kasjo w swojej federacji.

Maciej Kawulski był specjalnym gościem gali Fame MMA 12. Od organizatorów dostał szczególne miejsce, bo aż pod samą klatką. Miał możliwość z bardzo bliskiej odległości oglądać gale Fame. Szefowi KSW wyraźnie podobało się wydarzenie.

Włodarz KSW zasugerował, że jedyną osobą z Fame MMA która chciałby zobaczyć w KSW jest Don Kasji i bardzo pochwalił jego umiejętności bokserskie i bez zwątpienia Kasjusz mu bardzo zaimponował. Kawulski dodał też, że Kasjo jest dobrym bokserem i jeśli podciągnąłby umiejętności parterowe to chętnie zobaczyłby Don Kasjo w KSW. Na końcu artykułu zamieszczamy cały wywiad.

Czym jest KSW i kim jest Maciej Kawulski?

KSW czyli konfrontacja sztuk walki to jedna z najstarszych i pierwszych organizacji MMA. Nieprzerwanie od 2004 roku zdobywa nowych fanów i buduje polskie MMA. Jest to w pełni zawodowa federacja MMA gdzie nie ma zawodników z przypadku każdy kto się tam znajduje poświecił długie lata na treningi i wywalczenie sobie miejsca w KSW. Maciej Kawulski wraz z Martinem Lewandowskim są właścicielami tej federacji i prowadzą ją od założenia do dzisiaj.

Źródło: Kanał Youtube WP Sportowe Fakty.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook