Prezenty na święta od youtuberów. Jaki prezent dla fana Youtube?

Jak co roku stoimy przed wyborem prezentów świątecznych. W tym poradniku postaramy się wam przedstawić najciekawsze propozycje podarunków świątecznych od youtuberów.

W dzisiejszych czasach prawie każdy znaczący youtuber posiada swój sklep z gadżetami. O gadżetach ekipy chyba słyszał każdy. Może się wydawać, że kupić można wszystko, ale wybrać coś sensownego już jest ciężej dlatego pomożemy Ci sie poruszać w zalewie świątecznych prezentów i wybrać coś wyjątkowego.

Jaki wybrać prezent pod choinkę?

Najlepiej taki który przyniesie komuś radość. Prosto powiedzieć trudniej zrobić. Najwięcej radości da komuś upominek związany z jego pasją, zainteresowaniami czy związany z jego idolem z ekranu. Dlatego przedstawiamy listę zakupów świątecznych które przyniosą dużo radości.

Zaczniemy od najprostszego czyli gadżetów związanych z youtuberami. To nic prostszego wystawczy w wyszukiwarkę google wpisać nazwę youtubera i dodać frazę „sklep”. Tym prostym sposobem znajdziecie sklepy Ekipy, Reziego, Kickstera i reszty gwiazd youtube.

Zaprezentujemy Wam również kilka nieoczywistych, a bardzo ciekawych sklepów tematycznych.

  1. Auto Bachus – Każda osoba która z przyjemnością lubi spędzać czas w garażu i jest fanem mechaniki znajdzie tam coś dla siebie.
  2. Kate Truck Driverka – Sklep Internetowy dla fanów transportu i cięzarówek.
  3. MMA Punch – Koszulki i gadżety związane z MMA i sportami walki.
  4. Metin – Produkty związane z grą Metin.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook