Megakot – kto to jest?

Arek „MegaKot” Kocik to tylko pseudonim. Naprawdę nazywa się Arkadiusz Zgorzelski i ma 51 lat. Ostatnimi czasy zdobywa popularność w sieci między innymi za sprawą występów w Alkomaster i pokazywania swojego bujnego życia na Instagramie. Prywatnie jest deweloperem i zajmuję się budowaniem, sprzedażą mieszkań, biur, domów itp.

W sieci jego karierę nakręca bardzo szybko rosnący w fanów profil na Instagramie. Gdzie prezentuje swoje bardzo oryginalne i barwne życie. Na jego Instagramie mogliśmy oglądać tez wiele zdjęć z Lordrem Kruszwilem i przez wstawianie wspólnych zdjęć powstała plotka, że Megaktos jest ojcem Kruszwila, jednak nie jest to prawda.

Jest też wątek kariery telewizyjnej. Megakot wystąpił w programie „Królowe Życia” w 11 sezonie na antanie TTV.

Kariera biznesowa.

Luksusowe życie Megakota nie wzięło się z niczego. Gdyby nie jego biznesowe umiejętności nie moglibyśmy oglądać tak barwnego i pełnego przepychu życia na Instagramie. Od wielu lat Arek Megakot świetnie radzi sobie w biznesie. Zaczynał od handlu na bazarze, miał wypożyczalnie video, handlował samochodami, a obecnie ma bardzo duża firmę deweloperską.

Polecam wywiad z Winim gdzie można poznać Megakota wiele ciekawych szczegółów z jego życia.

Źródło: Wywiad u Winiego.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook