Marcin Wrzosek zawieszony w KSW po przegranej na Fame MMA 12.

Maciej Kawulski zawiesił Marcina Wrzoska w KSW. W ostatnim wpisie na Instagramie włodarz KSW oznajmił, ze słowa trzeba dotrzymywać i być odpowiedzialnym dlatego też jak powiedział tak zrobił i chwilowo Marcina Wrzoska w KSW nie zobaczymy.

Skąd decyzja o zawieszeniu Wrzoska?

Marcin Wrzosek przegrał z Don Kasjo na Fame MMA 12.

Fame MMA to organizacja czysto rozrywkowa o dość niskim poziomie sportowym który jednak systematycznie jest podnoszony. Marcin Wrzosek to profesjonalny zawodnik MMA który dostał zgodę na wystąpienie w Fame MMA od właścicieli KSW gdzie jest zatrudniony i toczy swoje pojedynki z równie profesjonalnymi zawodnikami. Wrzosek na Fame MMA mierzył się z Don Kasjo który otwarcie mówi, że nie jest sportowcem i prowadzi imprezowy tryb życia. Szef i właściciel KSW Maciej Kawulski podkreślał wielokrotnie, że jeśli ktoś przegra z półzawodowcami w pełni zawodowej organizacji nie ma czego szukać i słowa dotrzymał. Jednak nie napisał wprost o zwolnieniu z federacji tylko o chwilowym zawieszeniu.

Już od kilku gal Fame MMA możemy oglądać wypożyczenia zawodników z KSW do organizacji freakowej. Zawodowcy kuszeni są dużo większymi pieniędzmi i poprawieniem rozpoznawalności co też w dłuższej perspektywie przekłada się na zarobki po walkach. Dlatego profesjonalni zawodnicy MMA chętnie biorą udział w walkach z celebrytami.

Poniżej zamieszczamy wpis z oficjalnego konta właściciela federacji KSW na Instagramie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook