Jest szansa na transmisje Fame MMA w telewizji.

Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli i założycieli Fame MMA był gościem programu Jurasówka na kanale Youtube newonce sport gdzie odpowiadał na pytania Łukasza Jurkowskiego. Cały wywiad zamieszczamy na dole artykułu.

„W tej chwili rozmawiamy o możliwości transmisji przez telewizje… i myślę, że kolejne wydarzenia zobaczymy szerzej niż w internecie” – Powiedział Krzysztof Rozpara.

Właściciel Fame MMA tłumaczy, że transmisja telewizyjna zwiększy zasięg całej gali i ułatwi zakup osobą starszym które tak biegle nie posługują się internetem. Rozmowy w tej sprawię prowadzone są już od gali Fame MMA 12.

Gale Fame MMA dalej pozostaną płatne. Zmieni się tylko forma rozliczenia za transmisje. Wydarzenie będzie można bez zmian dalej wykupić przez stronę Fame MMA i oglądać gale bez zmian, a transmisja telewizyjna ma być tylko dodatkiem.

Fame MMA od 2018 roku podbija rynek. Aktualnie działa tylko w przestrzeni internetowej i notuje po około 500 tys. sprzedanych pay per view. Krzystof Rozpara zapytany przez Jurasa powiedział, że federacja Fame MMA nie narzeka na brak promocji i w tej kwestii świetnie sobie radzą, a przejście do telewizji ma być ułatwieniem dla osób starszych które nie będą musiały się logować w serwisach żeby wykupił płatny dostęp tylko opłatę za gale dostaną razem z rachunkiem za telewizje. Cały wywiad znajdziecie ponizej.

Źródło: Kanał newonce.sport.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook