Fame MMA 12 pobiło rekord ppv.

Sobota 20 listopada to niezapomniana data dla wielu kibiców. Pełna emocji gala Fame MMA 12 już za nami i czas na podsumowania. W wywiadzie po wydarzeniu Krzysztof Rozpara który jest jednym z właścicieli federacji cieszył się z pobitego rekordu oglądalności przez płatną subskrypcje.

Dotychczasowy rekord należał do gali z numerem 10 i wynosił 510 tysięcy sprzedanych ppv. .Przednia gala Fame z numerem 11 wygenerowała 470 tys. sprzedanych pay per view. Oba wyniki przebiła ostatnia gala w Gdańsku. Dodatkowo prezes i właściciel organizacji zapewnia, że to nie jest ostatnie słowo i postara się obecny rekord jeszcze poprawić.

„Konkretne dane jeszcze do nas spływają, ale już wiemy, ze jest rekord” – powiedział Krzysztof Rozpara podczas wywiadu.

Dokładnych liczb jeszcze nie mamy, ale pewnym jest to, że dużo ponad pół miliona osób oglądało wydarzenie.

Fame MMA to organizacja skupiająca celebrytów, influencerów, youtuberów, muzyków, a ostatnio także prawdziwych sportowców którzy mierzą się w najróżniejszych czasem i nawet wymyślonych na potrzeby pojedynku formułach sportów walki. Co gale przed telewizorami zasiadają setki tysięcy widzów i organizacja zdobywa coraz większy rozgłos głownie za sprawą „dymów” które napędzają wyświetlenia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
śledź nas na fejsie
Facebook